Adana Evden Eve Nakliyat

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla Adana’nın lider nakliye ve taşımacılık firması Doğuş Kargo Evden eve nakliyat firması  olarak, son teknoloji araçlarla, alanında uzman, kalifiye ve  eğitimli elamanlarımızla hizmette kalite ve güven ilkemizden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olmanın gururunu ve mutluluğunu taşıyoruz.   

        Adana’ nın hızla artan nüfusundan,  hızla gelişen ekonomisinden ya da özellikle yazları yoğun rekabetten  dolayı her yıl binlerce kişi Adana’ ya göç etmekte ya da Adana dan ayrılmaktadır. Her geçen gün artan nüfus, beraberinde artan ve büyüyen ihtiyaçlar ve sonrasında ihtiyaçlara verilen cevaplar sonucu evde, işte, okulda kısaca her yerde artan eşyalar.

Doğal olarak evinde veya iş yerinde eskisinden daha çok eşyaya sahip olan bizler için evimizi ve iş yerimizi taşımakta artık bir hayli o kadar zor bir hal almıştır. Tüm bu nedenlerden dolayı taşınma da firma ünvanı çok önemli bir durum haline gelmiş olup seçeceğiniz firma konusunda çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Doğuş kargo evden eve Nakliyat Firması olarak birçok kamu kuruluşu banka, hastane, dershane, ofis taşımacılığı ve benzer referanslarımız mevcuttur. Gün geçtikçe nakliyat alt yapımızı geliştirerek kurumsal alanda faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Adana evden eve nakliyat fiyatları konusunda araştırma yapmadan karar vermeyiniz.

 Tam bu noktada  Doğuş Kargo – Adana Evden Eve Nakliyat olarak devreye biz giriyoruz. Taşıma sırasında yapılacak olan tüm işleri ve sorumlulukları nakliyat firması olarak Doğuş Kargo üstlenir.

.  Taşıma öncesinde sizlere göndereceğimiz  expertizimiz aracılığıyla taşıma ve paketlene /ambalajlama  planları hazırlanacak ve tüm bu planlar dahilinde eşyalarınız paketlenip numaralandırılacak ve bu doğrultuda sizlere hizmet sunulacaktır. Belirteceğiniz adrese ulaşan eşyalarınız taşınacak olan binanın durumuna müdahil olarak sizlere Asansörlü hizmet sunulacaktır.

     Adana Doğuş Nakliyat ekibi olarak burada da kendimizi kanıtlıyoruz ve sizin değerleriniz bizim değerlerimiz politikasını izlemeye devam ediyoruz. Adana Doğuş Nakliyat ile birlikte Şehirler Arası Taşımacılık / Nakliyat artık sizler içinde sorun olmaktan çıkacaktır.

Taşıma öncesinde eşyalarınızın güvenliği için eşyalarınızın Sigortasını yapıyoruz. Sonrasında planlı bir şekilde paketleme ve ambalajlamayı yaparak, eşyalarınızı günümüz teknoloji taşıma sistemine uygun, sizin eşyalarınız bizim eşyalarımız güvencesiyle  araçlarımıza yükleyerek, uzman arkadaşlarımıza devrediyoruz.

Eşyalarınız taşıma ekibimizce en kısa ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz.. Bu kadarla da yetinmeyip  Yüklemede ve taşımada yaptığımız özeni boşaltırken de gösteriyor ve asansörlü taşımacılık hizmetini de biz sizlere sunuyoruz.

Evinizin yüksek katlı bir bina da olması veya dar kapıların olması, apartman da asansörlerin bulunmaması veya taşıma sırasında çıkacak gürültülerden komşuların rahatsız olacağı düşüncesi  problem olmaktan çıkıyor arık asansörlü taşımacılık sistemimizle.  

Adana Doğuş Kargo ekibi olarak tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz  bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir