Adana Ofis & Büro Taşıma

Türkiye’nin her yerinde taşımacılık ve nakliyat alanın da hizmet veren Adana Doğuş Kargo Nakliyat ve Taşıma gelen çağrı ve talep doğrultusun da Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine fuar taşımacılığından Fabrika Taşımacılığına, Okul taşımacılığından Asansörlü Taşımacılık ve daha birçok alanda olduğu gibi her bir alanda ayrı ayrı başarısını koruyan ve müşteri memnuniyetini kazanan Adana Doğuş Kargo taşımacılık ve Nakliyat ; Ofis ve Büro alanında da siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmak için en iyi şekilde çalışmalarına bu alanda da çalışma standartlarından ödün vermeksizin devam etmektedir.

Ofis ve Büro nakliyat firmaları arasın da güler yüzlü çalışanları, uygun fiyat garantisi ve son teknolojileri araçlarına entegre etmesi ile birlikte markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Adana Doğuş Kargo ekibi olarak Ofis ve Büro Taşımalarında öncelikle ofisinize expertiz hizmeti gerçekleştiririz, eşyalarınızı görür, gerekli gözlemleri, incelemeleri yapar (hassasiyetlik dereceleri, büyüklüğü veya küçüklüğü gibi) ve son olarak taşınma için bir plan yaparız.

Daha sonra yaptığımız bu planlar ve incelemeler doğrultusunda ambalajlama ve paketleme işlemleri için alanında kalifiye ve tecrübeli elamanlarımız ofisinize gelerek paket ve ambalajlamalara başlarlar. Ambalajlama sırasında özellikle numaralandırmalara çok dikkat edilir, eşyalar büyüklük-küçüklüklerine göre ve hassas oluşlarına, kırılabilirliklerine göre ambalajlanır, daha sonra numaralandırılır ve yüklemeler numaralar dahilinde yapılır. Böylece daha güvenli ve sağlıklı bir yolculuk olacak olup hem sizlerin hem de bizim içimiz yolculuk sırasında rahat olacaktır. Ayrıca taşıma sırasında malzemelerde en küçük hasar dahi olmasına izin vermeyen ekibimiz eşyalarınızı en kısa sürede ilk zamanki gibi sizlere teslim edecektir.

Peki ya eşyalarımız taşınma sırasında hasar alırlarsa? Bu soru müşterilerimiz hakkında çokça kafa karıştırmaktadır. Fakat Adana Doğuş kargo ekibi olarak bunun içinde sizlere çözüm önerilerimi bulunmaktadır. Taşıma sırasında birçok olanak sağlayan firmamız sizlere Sigortalı taşıma olanağı sağlayıp eşyalarınızı daha güvenli ve değerli hale getirmektedir, gelebilecek bizden kaynaklı herhangi bir zarar karşılanacak olup, olabildiğince bu zararlardan kaçınılacaktır.

Aynı zaman da taşıma sonrasın da özellikle birkaç katlı binalar için asansörlü boşaltım sisteminin kolaylığını ve güvenliğini de sağlamaktadır. Böylece dar kapılar, yüksek katlı binalar, dar koridorlar taşınma sırasında problem olmaktan çıkacaktır, böylece asansörlü taşımacılık hem ekiplerimiz adına hem de sizler adına büyük kolaylık sağlayacaktır. Güvenli taşımanın adresi olan Adana Doğuş Kargo ile sizlerde ofisinizi, evinizi taşımak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin, güvenli ve hızlı taşımanın keyfini çıkarın.

Doğuş Kargo ekibi olarak birçok alanda olduğu gibi Ofis ve Büro Taşımacılığı / Nakliyatı açısından son teknoloji ile oluşturulmuş tüm teknik detayları kullanarak ülkemizde bu alanlarda büyük hizmetler vermekteyiz. Sizler de bu ayrıcalıklardan faydalanmak için ve detaylı bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir