Adana Sigortalı Taşımacılık

Adana Sigortalı Evden Eve Nakliyat firması sizlere taşımacılıkta Sigorta imkanı sunmakta ve yılların verdiği deneyimine dayanan Adana Doğuş kargo ekibi olarak Nakliye ve taşımacılıkta en önemli etkenin, müşterilerimizde en çok çekimserlik uyandıran konunun ve müşterilerimizin bizlerden beklentisinin güven olduğunu biliyoruz ve bu sorumluluğumuzun farkındayız . Günümüzde her geçen gün artan ihtiyaçlar,

Adana doğuş kargo her geçen gün gelişen ve ilerleyen teknoloji ve bunun sonucunda da taşınma sırasında beraberinde getirdiği zorlukları da beraberin de barındırmaktadır. Artan ihtiyaçlar ve bunun doğrultusun da alınan yeni eşyalarla evlerde artan değerli eşyalar, özenle alınıp korunan kolay zarar alabilen eşyalar gibi daha birçok eşyanızın taşınması sırasında içiniz rahat etmeyebilir, bu doğrultuda taşınma sırasın da sizlerin de içine kuşku düşebilir veya güven konusun da problemler yaşayabilirsiniz. Bu ve bu gibi durum da olan müşterilerimiz için güvenli ve sigortalı taşıma tam sizlere göre.

Bizlerde Doğuş Kargo Ekibi olarak sizlere bunun güvencesini veriyoruz ve eşyalarınızı sigortalayarak, taşıma esnasında gelebilecek olan çizilme, kırıma gibi durumlarda eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz. Bu durumda Sigortalı Taşımacılık’ta özellikle üzerinde durulan iki önemli sigorta maddesi bulunmaktadır. Bunlara kısaca bakacak olursak, bu iki maddeyi aşağıda gördüğünüz gibi sıralayabiliriz:

Bunlardan birisi “üçüncü şahıslara Karşı Mali Mesuliyet Sigortası” ve diğeri “Emtia Nakliyat Sigortasıdır”.Bunlardan ilki nakliyatçının taşıdığı mala üçüncü şahıslardan gelebilecek zararlara karşı koruma sağlayan sigorta poliçesidir. Yaygın olarak örnek verecek olunursa: Yangın, 3. Taraf kaza, geri batması gibi durumlardır.

İkinci sigorta ise yükün belirtile adrese taşındığı esnada ekiplerimizce oluşabilecek kırılma, çizilme gibi hasar ve kayıpları güvence altına alan sigorta türüdür.

Nakliye ve taşıma alanında çalışan birçok diğer şirketlerin aksine Adana Doğuş Kargo ekibi olarak, paketleme den sigortaya, asansörlü taşımacılıktan ev ve ofis taşımacılığına tüm bu alanlar da alanında kalifiye elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya çaba göstermekteyiz, her bir alan için ayrı ayrı önem verip, her alanı en ince ayrıntılarıyla ele alıp, tek tek değerlendiriyoruz.

Sizlerde taşıma sırasında eşyalarınızı güvenle teslim edebilir, aracılığımızla Sigortalı bir Taşıma gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle şehirler arsı taşımacılıkta olduğu gibi uzun yolculuk taşımacılığında ve kırılabilir ve hassas eşyaların olduğu vb ayrıca bir önem gerektiren durumlar da taşımacılıkta önemli bir yeri olan sigortalı taşımacılığın avantajını sizlerde Doğuş Kargo ekibimizle yaşamak için hemen bizlerle iletişime geçin.

6 thoughts on “Adana Sigortalı Taşımacılık

  • ekremsuyuncu Post authorReply

   Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 0322 261 49 46

 1. Altay K. Reply

  Dikkatli ve özenli çalışmalarından dolayı tekrar ihtiyacımız olduğunda doğuş kargoyu tercih edeceğiz.ellerine sağlık

  • ekremsuyuncu Post authorReply

   Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 0322 261 49 46

  • ekremsuyuncu Post authorReply

   Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 0322 261 49 46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir