Ankara Evden Eve Nakliyat

                   Ankara  Evden Eve Nakliyat

Doğuş Kargo Evden eve Nakliyat firması olarak Ankara’ nın en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini yıllara dayalı deneyim, uzman kadromuz ile titizlikle size sunuyoruz.

Ankara nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yerini sağlamlaştırmış bulunan firmamız, sizlerin de hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bakımlı ve temiz araçlarımız, (düzenli aralıklarla bakımları yapılmaktadır)  bu amaca yönelik tasarlanmış tam donanımlı çelik kapalı kasalarımız ve hasarsız nakliyeyi sağlayacak ambalaj malzemelerimiz ile tüm ev ve büro eşyalarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili olarak yeni adresinize taşınacaktır.

Doğuş Kargo  Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmeti ile taşınma işlemlerinizi hızlandıran Doğuş Kargo Taşımacılığı tercih ederek doğru bir karar verdiniz.

Özellikle birkaç katlı binalarda en üst katlara veya en üst katlardan taşınma, taşınma sırasında ki bina yapısının elverişsiz olması (asansörün taşımaya elverişsiz olması, veya kullanılmamasına izin verilmemesi, dar kapıların  veya koridorların olması), apartman sakinlerinin taşıma sırasında çıkacak olan gürültüden  rahatsız olması, yöneticinin apartman asansörünü kullanımına izin vermemesi gibi daha birçok nedenin sıralandığı durumlarda taşıma imkansız denecek bir şekil de bir hayli zor ve riskli bir hal almaktadır.

 Eşyalarınızın alınacağı mevcut evinizin ve taşınacağınız yeni evin cephe şartlarının uygun olması durumunda, evinizi asansör aracımız vasıtası ile daha hızlı bir şekilde taşımaktayız. Evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel anlayış ile sunan firmamız, asansörlü nakliyat ile hizmet kalitesini artırmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Ankara Doğuş Kargo Taşımacılık , sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için tamamen  ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ofis taşıma, ev taşıma, banka nakliye, fuar ve sahne taşımacılığı gibi tüm şehir içi ve şehirler arası nakliyat işleriniz için firmamız size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar.

Ekspertiz kadromuz uzman ve güler yüzlü ekiplerden oluşmaktadır. Ankara Doğuş Kargo Nakliyat evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde, önceden taşınacak yerleri ve eşyanızı inceler.  Ekspertiz eşya incelemesi yaparak kaç kişilik ekiple yapılacağını, ne kadar ambalajlama malzemesi gideceğini, ne boyutta araçla taşınacağını ve ne şekilde taşıma asansörü gerektiğini belirler.

Bu sayede taşıma günü sorunsuz şekilde taşınmanız sağlanır. Doğuş Kargo ekibi olarak Fuar taşımacılık, Fabrika Taşımacılık, Okul taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık ve daha  birçok alanda olduğu gibi Şehirler Arası Taşımacılık da /Nakliyat da   son teknoloji ile oluşturulmuş tüm teknik detayları kullanarak ülkemizin tüm şehirlerinde, her alanın da  bu alanlarda büyük hizmetler vermekteyiz. Sizde tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz  bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir