Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, Sigortalı Taşımacılık ve  asansörlü taşımacılık, sigortalı ve güvenli taşımacılığın adresi Doğuş Kargo olarak kalite ve hızımızdan ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam etmekte ve hizmetimizden ödün vermemekteyiz.

Her yıl binlerce kişinin taşındığı Antalya da taşımacılığa olan ilgi ve ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Doğuş Kargo ekibi olarak bizlerde bu alanda sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Taşıma öncesinde sizlere göndereceğimiz Expertimizin doğrultusunda taşınma planları hazırlanacak olup, ve  sonra ki taşıma işlemleri Expertimizin vereceği planlar dahilinde  devam edecek olup bu süreçte sizlerde eşyalarınızın sigortasını yapabilirsiniz.

Expertiz raporu doğrultusunda da karşılıklı görüşülerek her iki taraf içinde uygun fiyatlar belirlenir, bu doğrultuda taşımanın hangi araçla yapılacağı, asansörlü taşıma sistemi  kurulup kurulmayacağı konusunda mutabakat sağlandıktan sonra fiyat belirlenir.

Daha sonra bu süreçler doğrulusunda belirttiğiniz adrese taşıma işlemi sağlanır. Tüm bunlarla da kalmayıp taşıma sonrasında eşyalarınız özenle boşaltılacak ve ihtiyaçlar doğrultusunda Asansörlü taşımacılık kullanılacaktır.

Tüm bunların öncesinde sizler Sigortalı sözleşmenizi yapmış olacaksınız ve böylece herhangi bir zarar gelmesi durumunda eşyalarınıza, zarar tarafımızca karşılanacak olup sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

 Eşyalarınızın yüklenmesinden teslimata kadar her şeyi sizin için düzenleriz.

Fiyatlarımız  kullanılacak araçlara, taşıma sistemine göre değişecek olup karşılıklı konuşulup karar belirlenecektir. .

Birçok diğer şirketlerin aksine Doğuş Kargo ekibi olarak, alanında kalifiye elemanlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. sizlerde taşıma sırasında eşyalarınızı güvenle teslim edebilir, Antalya Evden Eve  Taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle şehirler arsı taşımacılıkta önemli bir yeri olan sigortalı taşımacılığın avantajını sizlerde Doğuş Kargo ekibimizle yaşamak için hemen bizlerle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir