Artvin Evden Eve Nakliyat

Artvin evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında yıllardır Türkiye nin yer yerin de  hizmet veren Doğuş Kargo Nakliyat, sektörün dinamikleri arasında yer almaktadır. Ev taşımada gerekliliklerin üzerine çıkar daha etik ve sorunsuz nakliyat anlayışını benimsemiştir. Eşyalarınızın taşınmasına başlamadan önce eşyalarınız tarafımızca sözleşme yapılarak garanti altına alınmaktadır. Taşınmayı dert etmeyin! Eski evinizde bulunan eşya düzeninizi aynı şekilde yeni evinize taşıyoruz.”

Artvin  evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında hizmet veren Doğuş Kargo evden eve nakliyat firması olarak  gelen çağrı ve talep doğrultusunda Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Artvin ‘ de  evden eve nakliyat firmaları arasında güler yüzlü, uygun fiyat garantisi ve yeni teknolojileri kullanmasıyla birlikte markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Artvin evden eve nakliyat şirketleri arasında bizi diğer firmalardan ayıran temel özelliğimiz, alanında eğitim almış uzman personelimiz, güler yüzlü ve bilinçli kadromuzdur. Güvenilir bir nakliyat şirketi bulmak stresli bir deneyim olabilir. Size uygun bir zamanda sizi ziyaret eder ve neyin gerekli olduğunu, taşıma işlemi yapılırken size vereceğimiz hizmetleri planlarız ve nasıl yapılacağını anlatırız.

Taşıma öncesinde sizlere göndereceğimiz  expertizimiz aracılığıyla taşıma ve paketlene /ambalajlama  planları hazırlanacak ve tüm bu planlar dahilinde eşyalarınız paketlenip numaralandırılacak ve bu doğrultuda sizlere hizmet sunulacaktır. Belirteceğiniz adrese ulaşan eşyalarınız taşınacak olan binanın durumuna müdahil olarak sizlere Asansörlü hizmet sunulacaktır.

     Doğuş Kargo ekibi olarak burada da kendimizi kanıtlıyoruz ve sizin değerleriniz bizim değerlerimiz politikasını izlemeye devam ediyoruz. Doğuş Kargo ile birlikte Şehirler Arası Taşımacılık / Nakliyat artık sizler içinde sorun olmayacak.

Taşıma öncesinde eşyalarınızın güvenliği için Sigortanızı yapıyoruz. Sonrasında planlı bir şekilde paketleme ve ambalajlamayı yaparak, eşyalarınızı günümüz teknoloji taşıma sistemine uygun, sizin eşyalarınız bizim eşyalarımız güvencesiyle  araçlarımıza yükleyerek, uzman arkadaşlarımıza devrediyoruz. Eşyalarınız taşıma ekibimizce en kısa ve güvenli bir şekilde belirttiğiniz lokasyona ulaştırılıyor. Bunla da yetinmeyip  Yüklemede ve taşımada yaptığımız özeni boşaltırken de gösteriyor ve asansörlü taşımacılık hizmetini de biz sizlere sunuyoruz. Evinizin yüksek katlı bir bina da olması veya dar kapıların olması, apartman da asansörlerin bulunmaması veya taşıma sırasında çıkacak gürültülerden komşuların rahatsız olacağı düşüncesi  problem olmaktan çıkıyor arık asansörlü taşımacılık sistemimizle.   Doğuş Kargo ekibi olarak Fuar taşımacılık, Fabrika Taşımacılık, Okul taşımacılığı, Asansörlü Taşımacılık ve daha  birçok alanda olduğu gibi Şehirler Arası Taşımacılık da /Nakliyat da   son teknoloji ile oluşturulmuş tüm teknik detayları kullanarak ülkemizin tüm şehirlerinde, her alanın da  bu alanlarda büyük hizmetler vermekteyiz. Sizde tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz  bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir