Aydın Evden Eve Nakliyat

                   Aydın Evden Eve Nakliyat

Aydın Doğuş Kargo Nakliyat ve Taşımacılık  firması olarak bu zamana kadar bir çok farklı  kuruluşlara, stand ve fuar kurulumlarına devlet ve kamu hizmetlerine,  okul ve dershane kurumlarına,  şirketlerin ofis ve büro eşyalarının taşınma sağladık. Nakliye hizmetinde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet veren kurumumuz eşya taşımada yılların getirdiği deneyim ve tecrübeyi teknoloji ile endekslemeyi başarı ile yapmaktadır. Uzun yıllardır kurulmuş olan DOĞUŞ KARGO ; yıllardır nakliye sektöründe hizmet vermekte ve bu hizmetine devam etme yolunda büyük uğraşlar  sarf etmektedir. Ayrıca firmamız kocaman bir filo ile 100’den fazla firmaya hizmet vermektedir.  Doğuş Kargo ekibi olarak firmamız  her türlü eşyalarınız için uygun araç filolarımız ile  Avrupa Standartlarına uygun Nakliye ve Taşımacılık hizmeti vermekte ve müşteri ilişkilerin de her daim anlayış sahibi bir işletmedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla Aydın’ ın lider nakliye ve taşımacılık firması Doğuş Kargo Evden eve nakliyat firması  olarak, son teknoloji araçlarla, alanında uzman, kalifiye ve  eğitimli elamanlarımızla hizmette kalite ve güven ilkemizden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olmanın gururunu ve mutluluğunu taşıyoruz.             Her geçen gün  eskiye oranla daha fazla eşyaya sahip oluyoruz,  çünkü artan ihtiyaçlarımıza oranla her geçen gün yenilerini satın almaktayız.

Bunun sonucunda da evinde çokça eşyaya sahip olan bizler için, bulunduğumuz alandan farklı bir yere taşınmakta bir hayli o kadar zorlaşmaktadır.

Bunun beraberinde  her geçen gün alınan yeni eşyalar, yeni teknolojik aletler daha da kıymetlendi ve birçoğu belki de paha biçilemez derecede sizler için değerlendi. Bu yüzden nakliye üzerinde çokça hassasiyet gerektiren, üzerinde durulması gereken bir konudur. Tam bu noktada Doğuş Kargo ekibi olarak sizlere en iyi şekilde  alanında kalifiye elemanlarımızla Aydın Evde Eve Nakliyat hizmetini sunmaktan mutluyuz..

Nakliyat sırasındaki ambalajlama, paketleme gibi tüm işlemleri Doğuş kargo ekibi olarak bizler devralırız. Elamanlarımız arasında yaptığımız iş bölümleri ile eşyalarınızı  türüne, ağırlığına ve boyutuna göre sıralanıp ambalajlanır ve taşıma ekibine teslim edilir.

Nakliye ekiplerimiz  belirteceğiniz adrese  en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırarak bir sonraki ekibimize devredilir, daha sonar güvenli bir şekilde araçtan indirilen eşyalarınız evinize kadar yerleştirilir. Aynı zamanda bünyesinde barındırdığı sigortalı taşımacılık ile taşıma sırasında meydana gelebilecek çizilme, kırılma gibi zararları Aydın Doğuş kargo olarak biz üstleniyoruz ve zarar gören eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz.

Aydın Doğuş Kargo ekibi olarak birçok alanda olduğu gibi Kaliteli Asansörleriyle Birlikte   son teknoloji ile oluşturulmuş tüm teknik detayları kullanarak ülkemizde birçok alan da olduğu gibi Evden Eve Nakliyat / Taşımacılık alanların da da  büyük hizmetler vermekteyiz. Aydın Doğuş Nakliyat ekibi olarak tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak isterseniz  bilgi ve nakliyat işlemleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir