Balıkesir Evden Eve Nakliyat

Globelleşen dünya ve bizler de her gün  zenginleşiyoruz, gelişiyoruz, kullandığımız eşyaların sayısı ve değeri paha biçilemez derece de artıyor, ve tüm bu eşyalara olan ihtiyacımız artıyor, dolayısıyla artan bu ihtiyaçları karşılamak için de her gün yeni eşyalar satın almaktayız.

Balıkesir de bunlara en güzel örnek olacak illerimiz den bir tanesidir. Bunun beraberinde  her geçen gün alınan yeni eşyalar, yeni teknolojik aletler daha da kıymetlendi ve birçoğu belki de paha biçilemez derecede sizler için, bizler için değer kazandı.   Bunlar kimi zaman gerçekten değer verdiğimiz eşyalarımız olabilmekte, kimi zaman çok fazla para verdiğimiz eşyalarımız olmaktadır.

Dolayısıyla bu tür kırılgan eşyaların, değerli eşyaların taşınması da hep bir sıkıntı olmuştur yıllardır. Dolayısıyla nakliye işlemleri konusunda tüm firmalara güven sağlanamamaktadır. Ayrıca eskiden taşınırken “tut şunun ucundan da yardım et” diyebileceğimiz eş dost çevresi genişken günümüz de bu tür olaylara şahit olmak çok daha zor artık.

Diğer bir yandan Nakliye üzerinden hassasiyetle durulması gereken bir konudur.  Bu noktada önemli olan nakliyenin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması olacaktır.  İşte tam burada Balıkesir  Doğuş  Nakliyat olarak devreye biz giriyoruz.

Sektörümüzde, teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir fayda sağlamak ve böylece Alanında Türkiye’nin en büyük ve en geniş araç filosuna sahip nakliyat şirketi olabilmeyi sağlamak  ve  Türkiye’nin her yerinde şubeler açarak her şehir için özel taşımacılık hizmeti sunabilmek en temel önceliğimizdir.

           Türkiye’nin her yerinde ev, okul, dershane,  ofis, fabrika, büro, banka ve eşya taşıma / nakliye  işlemlerinizi eğitim almış profesyonel ekibimizle güvenle ve özenle taşıyoruz. Doğuş Kargo Nakliyat şirketi, apartman eşya taşıma işlemlerini teknolojik asansörlü araçlarını kullanarak, eşyalarınızın taşınırken çizilmesini kırılmasını kaliteli ambalajlama yaparak önlemektedir.  

Nakliyat öncesinde, sırasındaki  ve sonrasında ki işlemleri sizlerin de kontrolü altında ambalajlama ve  paketlemeden diğer bir çok alana kadar   tüm işlemleri Doğuş kargo ekibi olarak bizler devralırız. Elamanlarımız arasında yaptığımız iş bölümleri ile sizin eşyalarınız boyutuna türüne, ağırlığına göre sıralanıp ambalajlanır ve en kısa süre de  taşıma ekibimize teslim edilir.

Tüm bu işlemlerden  önce öncesinde nakliye ekiplerimize  belirteceğiniz adrese eşyalarınız  en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırarak bir sonraki ekibimize devredilir, bu kadarla da kalmıyoruz; daha sonra güvenli bir şekilde araçtan indirilen eşyalarınız evinize kadar yerleştirilir. Bazı durular vardır ki taşınacak kapılar dar olur, veya binanız yüksek katlı olur, bu durumlar için de çözümümüz tükenmemekte, sizlere asansörlü taşımacılığın ayrıcalıklarını sunmaktayız. Aynı zamanda bünyesinde barındırdığı sigortalı taşımacılık ile taşıma sırasında meydana  gelebilecek çizilme, kırılma gibi zararları Doğuş kargo ekibi olarak biz üstleniyoruz ve taşıma sırasında  zarar gören eşyalarınızı sigorta kapsamında yeniliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir