Bursa Evden Eve Nakliyat

                Bursa Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık sektörü zor ve tecrübe gerektiren bir alandır. Bursa Doğuş Kargo Nakliyat olarak müşterilerimize istedikleri süre işlerinde tecrübe sahibi personellerimiz ile Bursa da dahil olmak üzere ülke  çapında hizmet vermektedirler.

Türkiye’nin her yerin de  Evden Eve Nakliyat Doğuş Kargo  Taşımacılık olarak amacımız taşınmanızı olabildiğince sorunsuz ve verimli hale getirmektir. Nakliyat ve Taşınma sürecinin  insanlar üzerinde ciddi bir stres yarattığını biliyoruz ve bu bilinçle iyi bir nakliyat planı ile stressiz bir taşınma sürecini sizlere sunuyoruz.  Doğuş Kargo evden eve nakliyat firmaları arasında kalifiye elamanlarında ve kendini sürekli geliştirerek sektörde kendini kanıtlamış az sayı da  firmalardandır. Eğer sizler de taşınma sürecinin stresini yaşıyor ve  Evden eve nakliyat firmaları arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Evden eve taşımacılık talebiniz tarafında günün uygun bulunduğu bir vakit dilimi ortamında evinize gelen personellerimiz ile eşyalarınız inceler. Burada eşyalarınızın incelenmesinin nedeni taşınma gününde her hangi bir sorun yaşanmaması amacıyla yapılır. Evinize gelen alanında tecrübeli personellerimiz taşınacak bütün eşyalarınızın listesini çıkarır ve taşınacak eşyaların adetiyle orantılı yüksekliğe ve genişliğe sahip aracın belirlenmesini ve araç ile birlikte kullanılacak ambalajlarla birlikte çalışacak personel sayısı, gibi bir çok ayrıntıyı eskiden değerlendirir. Değerlendirme prosedürü ardından karşılıklı olarak fiyatta ve taşıma konusu ile ilgili uyuşma sağlanırsa taşımacılık prosedürüne başlanır.

    Sizin değerleriniz bizimde değerimiz politikasını benimsemiş olan Bursa Doğuş Kargo ekibi olarak sizleri en iyi biz anlıyor ve tüm ekibimizle sizler için değerli olan bu eşyaların bizler içinde değerli olduğunun farkındayız. Taşıma işlemlerine başlamadan önce gerekli incelemeleri yapması için sizlere expertiz göndeririz. Daha sonra  taşıma öncesinde gelecek olan bu özel ekibimizce malzemeleriniz incelenecek olup, daha sonra bu incelemeler doğrultusunda paketleme ve ambalajlama yapılacaktır, bu sırada hassasiyet derecesine göre malzemeleriniz numaralandırılacak ve böylece hem yükleme sırasın da hem de taşıma sırasın da eşyalarınız güven de kalacaklardır. Bununla da sınırlı kalmıyoruz, taşıma sonrasın da sizler için asansörlü boşaltım desteği de sağlıyoruz. Ayıca eşyalarınıza verdiğiniz değeri ve kuşkularınızı da anlayaraktan sizler için eşyalarınıza sigorta yapıyoruz, böylece taşıma sırasın da dışardan oluşabilecek hasarlar da bizden kaynaklı zarar gelen  eşyalarınızı bizler yeniliyoruz. 

Doğuş Kargo Bursa Evden Eve Nakliyat; kaliteli hizmet, uzman personelleri ve uygun fiyat anlayışıyla siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir