Fabrika Taşıma

Adana Fabrika Taşıma

“Risk Almadan Taşının”

Adana taşımacılık ve nakliyat alanın da hizmet veren Adana Doğuş Kargo Nakliyat ve Taşıma gelen çağrı ve talep doğrultusun da Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmetlerine devam etmektedir. Fabrika nakliyat firmaları arasın da güler yüzlü çalışanları, uygun fiyat garantisi ve son teknolojileri araçlarına entegre etmesi ile birlikte markalaşma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kısaca Fabrikaların tanımını yapacak olursak, Fabrikalar kısaca işlenmemiş ya da yarı işlenmiş maddeleri insan, makine ve benzeri araçlar kullanarak işleyen ve kullanıma, tüketime hazır bir duruma getiren sanayi kuruluşlarıdırlar diyebiliriz. Bu doğrultuda Fabrikalar içerisinde birçok farklı, hassas ve değerli makinelerin ve eşyaların bulunduğu kuruluşlar da diyebiliriz. Dolayısıyla Fabrika taşımacılığı sanıldığı kadar kolay bir iş olmayıp bir ev, bir okul, bir ofis veya bunlara benzer taşıma işiyle kesinlikle karıştırılmamalıdır. Çünkü fabrika taşıma her nakliye şirketinin altından kalkamayacağı zorlu ve titiz bir süreç gerektiren bir iştir.

Fabrikalar diğer çalışma ortamlarına oranla bünyelerinde bulundurdukları makinalar çok hassas ve genellikle maddi değeri yüksek eşyalardır, bu makinaların taşınma sırasında zarar görmesi durumunda, fabrikalardaki üretim yavaşlayacağı gibi bu makinelerin bakım onarım süreçlerinde ortaya çıkacak ekstra masraflarda milyon dolarlara varabilir. Tabi bu kadar büyük bir riski ela almak birçok taşıma şirketleri için imkansız gibi görünüp, daha birçoğu da bu işe girmeme taraftarıdır.

Ve ayrıca bahsettiğimiz tüm bu etkenleri göz önünde bulunduran iş yeri, fabrika sahiplerinin taşıma sürecinde karar verecekleri nakliye şirketini titizlikle ve özenle seçmeleri gerekmektedir, çünkü Fabrika Taşımacılığı her nakliye şirketinin yapabileceği bir taşıma sistemi değildir, diğer taşıma türlerine oranla Fabrika Taşımacılığı çok daha fazla dikkat ve özen gerektiren bir taşıma sistemidir.

Bizler sizlere bu alanda taşımacılık yapan firmalar arasında daha uygun fiyat garantisi veriyoruz. Güvenilir bir Nakliye şirketi bulmanın kolay bir iş olmadığını, hatta stresli bir süreç olduğunun dahi farkındayız, ve elimizden geldiğince sizin içinizi rahatlatmaya çalışıyoruz, bunlara en başta eşyalarınızı sigortalayarak başlıyor ve en son asansörlü boşaltım ile kapatıyoruz.

Taşıma öncesinde inceleme için gelecek olan uzmanlarımız doğrultusunda taşıma planları hazırlanacak olup, fabrikanızdaki eşyalarınız sıfır hasar ile birlikte en uygun ve ekonomik bir şekilde taşıma işlemi sağlanacaktır. Ayrıca tüm taşımalarımızda ekspertiz hizmetini de biz sizlere sağlamaktayız.

Ayrıca tüm bu işlemlerden önce bu alanda da kendi alanında uzaman ücretsiz expertiz hizmeti sunarak gerekli araç ve eleman tahsis etmekteyiz. Böylece eşyalarınızın paketlenip ambalajlanması sırasın da daha da dikkat ediliyor, ve tüm eşyalarınızın ambalajı sırasında hepsi numaralandırılıp, bu numaralar dahilin de araçlara yüklenmektedir. Taşıdığımız okul malzemeleri yeni okulda da aynı şekilde hasarsız biçimde yerleştirilir ve sizler için düzen sağlanır.

Doğuş Kargo ile birlikte Fabrika Taşımacılığı / Nakliyesi artık çok daha kolay bir hal alacak, . Sizin de fabrika, okul, ev, banka, ofis, büro vb.. taşınma probleminiz varsa, taşınmakta güçlük çekiyorsanız ve bu yüzden taşınmaktan vaz geçtiyseniz anın da firmamızı arayın gerisini hiç dert etmeyin. Eşyalarınızı sabah araçlarımıza yükleyelim akşam yeni evinizde ya da ofisinizde rahatlığın keyfini sürün. Detaylı bilgi ve nakliyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın :

Bizleri dilediğiniz platform üzerinden paylaşabilirsiniz.

Adana Fabrika Taşıma

fabrika taşıma

Adana fabrika Taşımacılık

Adana fabrika Taşıma

Adana fabrika Taşıma Firması

adana fabrika taşımacılığı firması

adana fabrika taşımacılığı firması

adana fabrika taşıma firmaları

fabrika taşıma firmaları

adana fabrika taşıma firmaları
Fabrika taşıma
seyhanda fabrika taşıma firması
adanada fabrika taşıma
adana fabrika taşımacılığı
adana fabrika taşımacılığı

Doğuş Kargo » adana fabrika Taşıma