Konya Evden Eve Nakliyat

                      Konya Evden Eve Nakliyat

Konya yüzölçümü açısından ülkemizin en büyük illerinden biri olan ve aynı zaman da Anadolu’ nun en eski yerleşim birimlerinden biridir. Tarih öncesi döneme kadar uzadığı bilinen geçmişiyle Konya, Anadolu Selçuklu İmparatorluğu’ nunda başkentliğini yapmıştır. Mevlana Celaleddin Rumi ve Mevlevileriyle ünlü bu önemli ilimizde aktif olarak çalışan evden eve nakliyat firmaları arasından, özenle ve en iyi referans, en uzman ve deneyimli ekip, en ileri teknoloji ekipman, kurumsallık ve ülkemiz standartlarına uygunluk kriterleri göz önüne alınarak özenle seçilmiş şirketler, web sitemizin ilgili kategorisi olan, Konya evden eve nakliyat firmaları kategorisinde, liste olarak hizmetinize sunulmuştur.

Konya   Doğuş Kargo Evden eve Nakliyat firması ekibi olarak Konya şehir içi evden eve nakliyat veya şehirlerarası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız doğrultusunda, özel olarak tasarlanmış menüleri yardımıyla en hızlı ve pratik şekilde çözümler üretebileceğiniz şekilde oluşturduğumuz web sitemizde, Konya şehir içi evden eve nakliyat veya şehirlerarası evden eve nakliyat ile ilgili her şeyi bulabilir, seçkin firma listesi arasından şirket seçimi yapabilir, seçtiğiniz şirketler ile direk iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınızı iletebilir, şirketlerin uzman eksperleri tarafından ücretsiz olarak verilmekte olan yerinde fiyat tespit yapılmaktadır.

Ülkemiz Şehirler Arası Nakliyat Doğuş Kargo ekibi Nakliyat Şirketi olarak rakiplerimizden çok daha ucuz fiyatlar sunuyoruz. Taşıma işlemine başlamadan önce taşınacak eşyalarınızın bulunduğu şehirdeki ev kaç katlı, taşınmaya ne kadar olanaklı, ne kadar eşyanız var, demontaj gerekli mi? Yine aynı şekilde yeni taşınacağınız şehirdeki eviniz kaçıncı katta modüler asansör kullanılabilir mi, ne tür boşaltım siste mi uygulanmalı? şeklinde sorularımıza yanıt bulduktan sonra fiyat teklifimizi vererek onaylandığında taşıma sürecine başlıyoruz.

Her ne kadar son zamanlarda ekonomik açıdan sıkıntılar yaşasak ta ülkemizde her geçen gün yaşam standartları daha da artmakta olup, bir çok  sektörde veya, ev, aile, okul, hastane,  fabrika, yurt,  büro olsun her an her şey olabiliyor.

Konya Doğuş Kargo ekibi olarak evden eve Taşımalarında öncelikle ofisinize gelir, eşyalarınızı görür, gerekli gözlemleri, incelemeleri yapar (hassasiyet lik dereceleri, büyüklüğü veya küçüklüğü gibi) ve son olarak taşınma için bir plan yaparız.

Daha sonra yaptığımız bu planlar ve incelemeler  doğrultusunda ambalajlama ve paketleme işlemleri için alanında kalifiye ve tecrübeli elamanlarımız ofisinize gelerek paket ve ambalajlamalara başlarlar. Peki ambalajlamalar da özellikle nelere dikkat edilir: Kısaca bunlara da bakacak olursak:

Ambalajlama sırasında özellikle numaralandırmalara çok dikkat edilir, eşyalar büyüklük-küçüklüklerine göre ve  hassas oluşlarına, kırılabilirliklerine göre ambalajlanır, daha sonra numaralandırılır ve yüklemeler numaralar dahilinde yapılır. Böylece daha güvenli ve sağlıklı bir yolculuk olacak olup hem sizlerin hem de bizim içimiz yolculuk sırasında rahat olacaktır.  Ayrıca taşıma sırasında malzemelerde en küçük hasar dahi  olmasına izin vermeyen ekibimiz eşyalarınızı en kısa sürede ilk zamanki gibi sizlere teslim edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir